گارانتی هوشمند

درباره ما

گارانتی هوشمند از ابتدای سال 1397 در زمینه گارانتی و خدمات پس از فروش انواع تجهیزات به ویژه تلویزیون، لباس‌شویی، ظرفشویی، یخچال فریزر، کولرهای گازی، سیستم های صوتی و سینمای خانگی، لپ تاپ، نوت بوک، موبایل و تبلت، لوازم خانگی ریز از جمله انواع جارو برقی و بخارشو و لوازم آشپزخانه برقی در کشور فعال است. تعهد، پشتکار و همگام بودن با مشتریان، گارانتی هوشمند را به عنوان یک نام در سطح اول خدمات پس از فروش در کشور مطرح نموده است.

ما تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات را در اختیار مشتریان عزیز سراسر کشور قرار دهیم. همیشه سعی‌ نموده‌ایم با بدست‌آوردن درک بهتری از بازار، بهترین مزایا از لحاظ کیفی را با بهترین خدمات پس از فروش در اختیار شرکای تجاریمان قرار دهیم.

در این مدت کوتاه فعالیت، همیشه ارتباطی مستقیم با واردکننده اجناس داشته‌ایم و سعی‌ نموده‌ایم برترین‌ها را با بهترین خدمات پس از فروش، بهترین کیفیت و بهترین قیمت تجهیز کنیم، و در تمامی طول مسیر، مشتری مداری را بعنوان اولین و اصلی‌ترین هدف خود انتخاب نموده ایم.

هم‌اکنون گارانتی هوشمند بعنوان بروزترین نوع خدمات پس از فروش در تمامی نقاط ایران عزیزمان فعالیت می‌نماید. دفتر مرکزی ما نیز در شهر تهران واقع شده و برای برقراری ارتباط با ما می‌توانید به صفحه تماس با ما مراجعه فرمائید.

بر آن هستیم تا بهترین‌های فروش لوازم مندرج را با بهترین قیمت و کیفیت پشتیبانی نمائیم و تمام تلاشمان این بوده‌ که در این امر بهترین باشیم، امید است با کمک شرکاء تجاری عزیزمان در سال‌های آتی بعنوان بزرگترین شریک تجاری شرکت‌ها در ایران معرفی شویم.

قصد داریم تا با انجام تغییراتی اساسی، شیوه ارائه خدمات پس از فروش در کشورمان را متحول سازیم. برآن‌ هستیم ساختاری نوین در ارائه خدمات ایجاد کنیم. گارانتی هوشمند همیشه خدمات پس از فروش طلائی و مشتری مداری را بعنوان اهداف اصلی خود در تجارت در نظر دارد و در جهت بهبود آن‌ها تلاش می‌کند.